Now Reading
«Я не там і не з тими»: Аліна Паш зізналася в суїцидальних думках

«Я не там і не з тими»: Аліна Паш зізналася в суїцидальних думках

«Я не там і не з тими»: Аліна Паш зізналася в суїцидальних думках

Відверте зізнання

 

10 жовтня у всьому світі відзначали Всесвітній день психічного здоров’я. З цієї нагоди реп-виконавиця, фіналістка шостого сезону вокального шоу «X-фактор» Аліна Паш на своїй сторінці в Instagram опублікувала відвертий пост.

Вона зізналася, що не дивлячись на творчий успіх, хороші відносини з сім’єю, велику кількість однодумців і позитивних ситуацій в житті, вона протягом восьми років страждає синдромом самозванця.

«Я не там і не з тими»: Аліна Паш зізналася в суїцидальних думках

«Привіт. Мені складно писати про це. Взагалі складно було прийняти рішення почати говорити вголос про таке ще й тут. Але вірю, що якщо буду відверта на такому рівні – нарешті зможу бути відверта і з собою повноцінно.8 років я намагаюсь змусити себе до кінця розібратись у своїй «проблемі» і не доводжу терапію до кінця. По різним причинам. Маю відчуття, наче я, мов маятник, що на етапі «у вас на радарі тріщина», червоні ліхтарики підморгують, а я чомусь тупо готуюсь до свого 26-го квітня, аби лупанути і замовкнути думками назавжди», – розказує Паш.

За словами виконавиці, вона не приймає наркотики, веде активний спосіб життя, повноцінно спить, правильно харчується, а також працює з фахівцями, але це не допомагає їй подолати думки про суїцид.

«Я все одно відчуваю себе сміттям, який не може знайти своєї дії. Не покидає відчуття «я не там і не з тими» або «мене взагалі не повинно бути». Я не годна знайти розуміння в стосунках, вибираючи якихось покалічених чуваків ментально … Я втомилася. За ** алась. Не розумію з чого знову почати, щоб розірвати це коло. Хочеться ридати, кричати і чекати, поки прийдуть і заколишуть, щоб не бути в реальності», – пише співачка.

Читать также
«Я не там і не з тими»: Аліна Паш зізналася в суїцидальних думках

Також Аліна зазначила, що в житті мала лише одну трагедію: у віці 12 років вона втратила двоюрідну сестру, до якої ставилася як до рідної.

В кінці свого звернення 28-річна співачка закликала своїх прихильників не боятися говорити про свій біль і звертатися за допомогою, а також уважно стежити за станом близьких людей, давати їм якісну підтримку і не бути байдужими один до одного. Артистка також додала, що вперше за два роки взяла повноцінну відпустку. Вона планує провести її в Барселоні.

Відмітимо, за статистикою ВОЗ, від клінічної депресії страждає більше 260 млн жителів Землі. Щороку через неї вмирають приблизно 800 тис. чоловік, особливо до цього захворювання схильні підлітки у віці від 15 до 29 років.

 

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos