Now Reading
Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни

Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни

Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни

В київському метро

 

На станції метро «Майдан Незалежності» відбувся концерт Макса Барських – він уперше виступив у столиці з початку війни. Зі сцени пролунали не лише хіти артиста, а й останні треки, написані після вторгнення РФ – «Буде весна», «Жди меня», Don’t Fuck with Ukraine. Подія відбулася на підтримку військових ЗСУ, їхніх сімей, рятувальників, волонтерів та всіх, хто наближає перемогу України.

Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни

Читать также
Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни

 

«Учора в Києві в дуже особливому місці відбувся мій перший концерт від початку війни. Зовсім нещодавно це була просто станція «Майдан Незалежності», сьогодні це – укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об’єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі, хоча б ненадовго, ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас – велика гордість та честь. Дивіться телевізійну версію концерту незабаром!» – ділиться враженнями Барських, який на сьогоднішній день перебуває в лавах ЗСУ у якості резервіста.

Як це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війниЯк це було: Макс Барських дав перший концерт від початку війни
0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
3
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
2
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
1
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
1
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos