Now Reading
Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»

Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»

Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»

Європейський список

Одинадцятеро українців увійшли до списку «30 до 30. Європа» від журналу Forbes — щорічного переліку 30 видатних людей віком до 30 років у різних галузях.

Найбільше українців потрапили до категорії «Технології». Серед них засновники юридичного стартапу Legal Nodes Маргарита Сівакова та Максим Малюк. Стартап допомагає компаніям обходитися без юристів у штаті.

У категорію увійшла і фахівчиня з кіберзахисту, криптопідприємниця і співзасновниця міжнародної компанії з кібербезпеки Hacken Євгенія Брошева. Haken працює з криптовалютними компаніями, біржами та геймінговими проєктами й заявляє про понад 1 200 клієнтів.

Також до цієї категорії потрапила співзасновниця і технічна директорка ШІ-стартапу Traces AI Вероніка Юрчук. Traces AI надає відеоаналітику на основі штучного інтелекту для компаній у секторі безпеки. Технологія Traces AI використовує для розпізнавання характерні риси людини, а також її аксесуари та одяг, розмиваючи обличчя, щоб зберегти анонімність.

До категорії «Спорт та ігри» увійшла засновниця геймерського стартапу GameTree, який створює безпечний простір для геймерів, Дана Сидоренко. За допомогою штучного інтелекту платформа GameTree допомагає геймерам шукати партнерів для гри. Сервіс орієнтований на жінок і ЛГБТК+ геймерів.

Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»
Ярослава Магучіх

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх також потрапила до цієї категорії. У 2023 році вона стала чемпіонкою світу та є головною претенденткою на «золото» на Олімпійських іграх у Парижі у 2024-му.

У категорію «Фінанси» потрапили партнери венчурного фонду Flyer One Ventures Олексій Єрмоленко та Олена Мажуга. Сума інвестицій фонду за останні пʼять років перевищила $40 млн. Серед компаній, у які інвестував фонд — GreenScreens, NewHomesMate, Competera та FintechFarm. Єрмоленко та Мажуга потрапляли в український список «30 до 30» у 2022 році.

Читать также
Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»

У категорію «Медіа і маркетинг» потрапила Василіса Степаненко — позаштатна відеопродюсерка в Associated Press. Степаненко разом із відеографом Мстиславом Черновим та фотографом Євгеном Малолєткою була частиною команди творців документального фільму «20 днів у Маріуполі», який у 2024 році отримав «Оскар».

Ярослава Магучіх і Василіса Степаненко у списку Forbes «30 до 30»
Василіса Степаненко

Сюди ж увійшов і український підприємець і блогер Макс Клименко, у якого понад 5 млн підписників у TikTok, YouTube та Instagram. Він створює контент з порадами щодо карʼєри та бізнес-аналітики. Сукупна кількість переглядів його публікацій — понад 3 млрд. Також він є засновником комунікаційного агентства KLYM&CO, яке співпрацює з ООН, WWF, Google і Microsoft. Стартап має клієнтів у 25 країнах.

До категорії «Суспільні зміни» потрапив засновник онлайн-школи вивчення англійської мови Speaking club Владислав Перистий. У команді Speaking club 45 людей. Щомісяця на курсах від Speaking club навчаються близько 700 студентів.

Фото: Instagram @rosya_dp, @vasilisastepanenko

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos