Now Reading
З Днем народження, Джей Ло! Згадуємо 5 найкращих wedding-фільмів акторки

З Днем народження, Джей Ло! Згадуємо 5 найкращих wedding-фільмів акторки

З Днем народження, Джей Ло! Згадуємо 5 найкращих wedding-фільмів акторки

Чудова нагода переглянути!

 

Сьогодні свій день народження святкує Дженніфер Лопес. Співачці й акторці виповнилося 54 роки. Вона розпочала свою кар’єру наприкінці 1980-х і швидко стала однією з найоплачуваніших латиноамериканських акторок в історії Голлівуду. Її дебют відбувся у віці 16 років, тоді вона зіграла невелику роль у фільмі «Моя маленька дівчинка» (1986).

Хоча Дженніфер Лопес знімалася у різних фільмах, багатьом вона запам’яталася саме як зірка весільних комедій. За свою 37-річну кар’єру акторка одягала вінчальну сукню на екрані не менш дев’яти разів.

З Днем народження, Джей Ло! Згадуємо 5 найкращих wedding-фільмів акторки

З нагоди дня народження Дженніфер згадуємо найяскравіші wedding-фільми за її участю.

«Селена», 1997

Це автобіографічна кінострічка, яка розкриває всі цікаві моменти та трагічну долю латиноамериканської легенди техано – Селени. Її життя було не довгим, трагічно обірвалося у віці 23 років.

 

«Весільний переполох», 2001

У центрі сюжету – першокласний організатор весіль Мері, з якою мріють працювати усі наречені міста. Сама дівчина заміж виходити не поспішає до того часу, поки не зустрічає симпатичного доктора Стіва і без пам’яті закохується у нього. Однак усі її мрії руйнуються в той момент, коли вона дізнається, що їй потрібно організувати весілля Стіва з іншою дівчиною.

 

«Запасний план», 2010

Кожній жінці за 30, яка мріє пізнати радості материнства, бажано мати запасний план, і в самотньої Зої такий план був. Зневірившись зустріти свого обранця, вона вирішує вдатися до процедури ЕКЗ. І в той самий день, коли тест показав дві заповітні смужки, вона зустріла Стена. Тепер героїні потрібно розповісти про свій делікатний стан і водночас не зруйнувати стосунки,  які щойно зав’язалися.

Читать также
З Днем народження, Джей Ло! Згадуємо 5 найкращих wedding-фільмів акторки

 

«Перший зустрічний», 2022

У цьому фільмі Дженніфер грає майже саму себе: відома співачка, яка готується вийти заміж за такого ж популярного обранця. Ось тільки у кінострічці все виявляється не так казково, як у реальному житті Джей Ло. Героїня дізнається про зраду нареченого і вирішує помститися йому з першим зустрічним – ним стає простий учитель математики.

 

«Моє піратське весілля», 2023

За сюжетом пара організувала весілля мрії на райському острові, але перед найважливішим днем у нареченого з нареченою виникають розбіжності. Але чи такі страшні ці сімейні сварки на тлі того, що на святкування заявляються озброєні пірати, які беруть гостей у заручники? Головним героям потрібно буде врятувати своїх рідних і водночас не повбивати один одного.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos