Now Reading
Із макіяжем, в перлах і на підборах! Марк Джейкобс зняв фільм про життя на карантині

Із макіяжем, в перлах і на підборах! Марк Джейкобс зняв фільм про життя на карантині

Із макіяжем, в перлах і на підборах! Марк Джейкобс зняв фільм про життя на карантині

В якому виконав всі ролі

 

 

Марк Джейкобс, який запустив лінію полісексуального одягу, впевнений, що навіть самоізоляцію можна проживати красиво і яскраво. Так, дизайнер представив 24-хвилинний фільм, в якому зобразив свої карантинні будні в нью-йоркському готелі Mercer, куди він переїхав на початку локдауна. У короткометражці Марк показує порожній Нью-Йорк, підбирає святкові наряди, займається beauty-рутиною, телефонує своєму чоловіку Чарлі Дефранческо, приймає ванну, дивиться телевізор і п’є каву в лаунджі готелю. Джейкобс також виконав у фільмі роль офіціанта, портьє і покоївки. Над проектом працював і особистий асистент дизайнера Нік Ньюболд. Закінчується фільм оптимістично — фразою “Я люблю тебе, Нью-Йорк, у хворобі й здоров’ї”.

В котором исполнил все роли

 

 

Марк Джейкобс, который запустил линию полисексуальной одежды, уверен, что даже самоизоляцию можно проживать красиво и ярко. Так, дизайнер представил 24-минутный фильм, в котором изобразил свои карантинные будни в нью-йоркском отеле Mercer, куда он переехал в начале локдауна. В короткометражке Марк показывает пустой Нью-Йорк, подбирает праздничные наряды, занимается beauty-рутиной, созванивается со своим мужем Чарли Дефранческо, принимает ванну, смотрит телевизор и пьет кофе в лаундже отеля. Джейкобс также исполнил в фильме роль официанта, портье и горничной. Над проектом работал еще личный ассистент дизайнера Ник Ньюболд. Заканчивается фильм оптимистично — фразой “Я люблю тебя, Нью-Йорк, в болезни и здравии”.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos