Now Reading
Ліндсі Лохан звинуватили у незаконній рекламі криптовалюти

Ліндсі Лохан звинуватили у незаконній рекламі криптовалюти

Ліндсі Лохан звинуватили у незаконній рекламі криптовалюти

Щоправда, актриса вже врегулювала питання

 

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила Ліндсі Лохан у незаконному просуванні криптовалюти. Акторка рекламувала криптоактиви Tronix і BitTorrent, приховавши інформацію про отримання компенсації за це.

Крім неї, у цій справі обвинуваченими також стали ще 7 знаменитостей, серед яких — боксер Джейк Пол, співак Остін Махоун та репер Lil Yachty. Щоправда, як повідомляє Screen Daily, Лохан вже залагодила цю проблему: вона та 5 інших зірок (у тому числі Пол та Lil Yachty) виплатили спільний штраф у розмірі близько $400 тис без визнання або спростування висновку SEC.

Ліндсі Лохан звинуватили у незаконній рекламі криптовалюти
Ліндсі Лохан

Це звинувачення було висунуто в рамках ширшого розслідування щодо бізнесмена Джастіна Сана та трьох його компаній: Tron Foundation Limited, BitTorrent Foundation Ltd. та Rainberry Inc. Підприємця звинувачують у незаконному просуванні та продажу цінних паперів криптоактивів Tronix та BitTorrent.

«Цей випадок знову демонструє високий ризик, з яким стикаються інвестори, коли цінні папери криптоактивів пропонуються і продаються без належного розкриття інформації», — заявив голова SEC Гарі Генслер.

Нагадаємо, 2022 року проблеми через рекламу криптовалюти мала Кім Кардаш’ян. Тоді їй довелося заплатити $1,26 млн., щоб врегулювати питання.

Фото: @lindsaylohan

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos