Now Reading
Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ

Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ

Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ

Їй було 96 років, з яких 70 вона була на престолі

 

У віці 96 років, 70 із яких вона провела на престолі, померла королева Великобританії Єлизавета II, повідомляє Букінгемський палац. Вона пішла з життя в колі дітей та онуків у своєму шотландському замку Балморал. «Королева-консорт залишиться в Балморалі сьогодні ввечері і буде переміщена до Лондона завтра», – йдеться в офіційному акаунті королівської родини.

Відомо, що кілька днів тому королева за рекомендацією лікарів перенесла засідання таємної ради. «За результатами сьогоднішнього ранкового обстеження лікарі стурбовані станом здоров’я Її Величності й рекомендували їй залишатися під медичним наглядом. Королева, як і раніше, почувається комфортно в Балморалі», — зробили сьогодні заяву в Букінгемському палаці. Паралельно з тим стало відомо, що всі діти та онуки Єлизавети II з’їжджаються до Балморалу.

Читать также
Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ

Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета II народилася 21 квітня 1926 року в сім’ї майбутнього короля Георга VI, представника династії Віндзорів, та леді Єлизавети Боуз-Лайон. Вона зійшла на престол 6 лютого 1952 року у віці двадцяти п’яти років і є рекордсменкою за тривалістю правління з усіх монархів Великобританії і до сьогодні була найстарішим чинним монархом у світі. За час правління Єлизавети II змінилося 15 прем’єр-міністрів країни, а минулого року королева поховала свого чоловіка, принца Філіпа, який помер у 99-річному віці. У шлюбі, який тривав 73 роки, у них народилося четверо дітей. Головний спадкоємець Єлизавети II – її старший син Чарльз, принц Уельський.

0 0 vote
Article Rating
Какова ваша реакция?
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Влюбился
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Лайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Нелайк
0
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Под вопросом
0
Subscribe
Notify of
guest
0 Комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

© 2020 INSIDER Усі права захищені.
Будь-яке копіювання та відтворення тексту, зокрема часткове та у будь-яких формах, без письмового дозволу правовласника заборонено.


НАШІ ПАРТНЕРИ
Depositphotos